Túlórában mentettek pontot

Döntetlennel zárul a megyei első osztályú focibajnokság vasárnap délelőtti rangadója, amelyen a második helyezett Belényesi Bihorul a harmadik helyen álló Diószegi SK otthonában lépett pályára. A találkozón büntetőt hibázó hazaiak negyed órával a meccs vége előtt hátrányba kerültek, s csak a hosszabbítás utolsó percében sikerült pontot menteniük, miután a belényesiek eredménytelenül próbálkoztak időhúzással.

Dioszeg-Belenyes

Diószeg–Belényes 1–1 (gólszerzők: Fl. Lazar 94., illetve Trip 73.). Piros lap: D. Jurcă, illetve Ciobriş a 95. percben verekedés miatt. A diószegi csapat összeállítása: Gheţe – Karácsony, Fl. Lazăr, Costea, Sfârlea, Hodişan, Cr. Jurcă, S. Zádori, O. Jurcă (57., Marc), E. Popa, Szűcs (78., Sereş). Edző: Víg Zoltán. A belényesi csapat összeállítása: Odobasianu – Cl. Copil, Ciobriş, Mihoc, Mândru, F. Edző: Kovács Rudolf. Játékvezető: Rareş Vidican, segítői: Bogdan Gireadă, Ludovic Zifceac (tartalék: Adina Popa). Megfigyelő: Rózsa Lajos.

A megyei első osztály tizenegyedik fordulójában, a felnőtteknél: Cécke–Váradszentmárton 0–9, Szalonta–Biharszentandrás 0–5, Mihályfalva–Gurány 7–0, Váradi Egyetemi FC–Bors 6–1, Mácsapuszta–Fugyivásárhely II 4–4, Vaskohsziklás–Hegyközpályi 0–0, Diószeg–Belényes 1–1, Madarász–Élesd 2–1.