Rangadót nyert a férfi kézilabdacsapat

Bravúros győzelmet ért el a Kolozsvári U Transilvania otthonában a Nagyváradi VSK férfi kézilabdacsapata a másodosztály negyedik fordulójában. Az első félidőt egygólos előnyel záró váradiak a második játékrészben is remekül játszottak, s Cântec valamint Alex Farcaş vezérletével magabiztos győzelmet értek el legfőbb riválisuk otthonában.

A VSK összeállítása: Bistrean, Gale (kapusok), Cântec (10), Matei, Iştoc, Radu, Nemenco (2), Macovei (5), Al. Farcaş (9), R. Farcaş (1), Avram (2), Babici, Banciu, Amihăesi (3). Vasárnap délután a Segesvári Naţional együttesét fogadják a váradiak. A forduló további programja: Fogarasi VKK–Segesvári Sportiskola, Craiovai U–Kolozsvári U Transilvania, nagybányai Extrem–Piteşti-i SCMU, Szatmárnémeti VSK–Szászsebesi Vointa, Nagyszebeni SK–Nagybányai Kézilabda Akadémia.

A szitén váradi Vlady KC női csapata szombaton reggel 9 órától lép pályára a sportcsarnokban, ellenfele a Piteşti-i SCMU lesz. Mindkét kézilabdameccsre ingyenes a belépés.