Nagyvárad, Kapucinus utca (ma Traian Moşoiu) 10. sz. (0359)467-222 reggeliujsag@gmail.com rss twitter Facebook Follow us:

Megyei focieredmények

A megyei első osztály negyedik fordulójának találkozói: Vaskohsziklás–Biharszentandrás 0–1, Váradi Egyetemi FC–Borsi Viitorul 1–4, Élesd–Mihályfalva 2–4, Szalonta–Madarász 6–2, Diószeg–Belényes 3–1, Fugyivásárhely–Gyapju 1–1, Szentmárton–Székelyhíd 2–1, Vaskoh–Mácsapuszta 2–4. Következik (szeptember 23-24.): Mácsapuszta–Vaskohsziklás, Szentandrás–Egyetemi FC, Bors–Élesd, Mihályfalva–Diószeg, Belényes–Fugyivásárhely, Gyapju–Szalonta, Madarász–Szentmárton, Székelyhíd–Vaskoh.

football2

A megyei másodosztály harmadik fordulójában, az első csoportban: Barátka–NAC 0–2, Vársonkolyos–Bihari Földvár 3–0, Váradi Dinamo–Révi SE 5–2, Cserpatak–Bihorul Sportiskola 2–0, Mezőtelegd–Berettyószéplak 4–1, Esküllő–Szentjobb 5–3, Cécke–Hegyközszentmiklósi Toldy 2–1 (a szünetben még a vendégcsapat vezetett!). Következik (szeptember 23–24.): NAC–Mezőtelegd, Széplak–Cserpatak, Sportiskola–Vársonkolyos, Bihar–Dinamo, Cécke–Esküllő, Szentmiklós–Barátka.

A második csoportban, vasárnap, 16 órától: Bihardobrosd–Keményfok 2–1, Köröstarján–Körösszeg 1–1, Biharrósa–Kispapmező 3–2, Illye–Alsókocsoba 0–1, Biharkaba–Tulka 2–2. A Bontesd–Fugyivásárhelyi Unirea mérkőzésre a vasárnap délutáni viharos időjárás miatt nem került sor. Az újrajátszás időpontjáról a megyei labdarúgó-egyesület dönt. Következik (szeptember 23–24.): Keményfok–Köröstarján, Körösszeg–Biharrósa, Kispapmező–Illye, Alsókocsoba–Fugyivásárhely, Biharkaba–Bontesd, Tulka–Bihardobrosd.

 

A megyei első osztály állása
1. Szentmárton 4 4 0 0 13–3 12
2. Szentandrás 4 4 0 0 9–4 12
3. Vásárhely 4 3 1 0 11–2 10
4. Gyapju 4 3 1 0 10–2 10
5. Diószeg 4 3 0 1 11–8 9
6. Szalonta 4 2 0 2 16–11 6
7. Mácsapuszta 4 2 0 2 6–6 6
8. Belényes 4 2 0 2 8–12 6
9. Borsi Viitorul 4 1 1 2 7–6 4
10. Egyetemi FC 4 1 1 2 7–7 4
11. Vaskohsziklás 4 1 1 2 6–6 4
12. Mihályfalva 4 1 1 2 7–8 4
13. Székelyhíd 4 1 0 3 4–11 3
14. Élesd 4 0 1 3 6–11 1
15. Madarász 4 0 1 3 7–16 1
16. Vaskoh 4 0 0 4 4–19 0
A megyei másodosztály állása
Az első csoportban
1. NAC 4 4 0 0 29–4 12
2. Dinamo 4 3 1 0 27–10 10
3. Telegd 4 3 1 0 14–4 10
4. Sonkolyos 4 3 0 1 14–7 9
5. Esküllő 4 2 1 1 14–13 7
6. Széplak 4 2 0 2 13–11 6
7. Cécke 4 2 0 2 11–9 6
8. Cserpatak 4 2 0 2 9–8 6
9. Bihar 4 2 0 2 7–8 6
10. Révi SE 4 1 1 2 8–12 4
11. Barátka 4 1 0 3 9–12 3
12. Sportiskola 4 1 0 3 6–16 3
13. Szentjobb 4 0 0 4 6–26 0
14. Toldy FC 4 0 0 4 4–31 0
A második csoportban
1. Vásárhely 3 3 0 0 13-0 9
2. Biharrósa 4 3 0 1 13-8 9
3. Biharkaba 4 2 2 0 11-7 8
4. Keményfok 4 2 1 1 11-4 7
5. Dobrosd 4 2 1 1 13-8 7
6. Bontesd 3 2 0 1 16-3 6
7. Kocsoba 4 2 0 2 9-12 6
8. Körösszeg 4 1 2 1 7-7 5
9. Tarján 4 1 1 2 5-10 4
10. Papmező 4 1 0 3 6-15 3
11. Tulka 4 0 1 3 4-16 1
12. Illye 4 0 0 4 2-20 0