Lungu kikapott, Grec nyert Mamaián

Vert helyzetből sikerült fordítania a lengyel Czerwinskinek a váradi Lungu Sándor ellen a hétfő este Mamaián megrendezett ketrecharcban. A Mixed Martial Arts szabályok szerint megtartott küzdelemben öt másodperccel az első félidő vége előtt küldte padlóra váradi ellenfelét a lengyel harcos. A „bihari hegy” becenévre hallgató Lungu pályafutása harmadik vereségét szenvedte el, miközben kilenc alkalommal győztesen hagyta el a szorítót vagy a ketrecet. Az est másik bihari résztvevője a nagyszalontai származású Adrian Grec volt, aki győzelemmel debütált a legnevesebb román harcművészeti gálán. A fiatal tehetség, aki a szalontai Bushido Klubnál kezdte pályafutását jelenleg a Lungu Sándor által vezetett MMA Akadémia tagja.