Kiestek a Román Kupából

A második körben már nem sikerült meglepetést okoznia a Belényesi Bihorul labdarúgócsapatának a Román Kupában.

A vereség ellenére emelt fővel búcsúztak a Fekete-körös mentiek

Kovács Rudolf edző együttese egygólos vereséget szenvedett a harmadosztályban szereplő Borosjenői FC-től. A szerda délután lejátszott meccs első félidejét az Arad megyei gárda irányította, de komoly gólhelyzetet nem tudott kialakítani. A térfélcserét követően a belényesiek egyenrangú ellenfelei voltak a vendégeknek, mindkét kapunál akadt gólhelyzet, ám végül csak a borosjenőiek tudtak betalálni, méghozzá büntetőből. A győztes gólt Stanoia szerezte a 80. percben. A hajrában komoly egyenlítési lehetőséget puskázott el a belényesi csapat, így elbúcsúzott a további küzdelemtől.

A belényesi csapat a következő összeállításban lépett pályára: Odobasian – Turcan, Mihoc, Foghiş, Mikló – F. Popa, Toma, Mihuţa, Silaghi – Micle, Mîndru. Cserék: Magda – Szatmári, Cr. Lezeu, Kuruc, Turle, Al. Lezeu, Iştoc.