Idegenben nyert a kézilabdacsapat

Hatodik győzelmét is megszerezte a másodosztály B csoportjában a Nagyváradi VSK férfi kézilabdacsapata. Sebastian Tudor edző együttese a rangsorban harmadik helyen álló Craiovai Universitatea vendégeként lépett pályára. Már az első félidőt követően négy góllal vezetett a VSK, amely a végén kilenc találattal (37–28) bizonyult jobbnak vendéglátójánál. A bihariak 19 ponttal állnak és vezetik a másodosztály B csoportjának rangsorát. A hétvégén szabadnapos lesz a váradi gárda, amely ezt követően a Segesvári CNE együttesével méri majd össze erejét. A hetedik forduló további találkozóin: Brassói CNOT–Segesvári HCM 28–31, Kolozsvári Universitatea–Aradi Avram Iancu KC 33–15. Tg. Jiu és a Temesvári Poli II szabadnapos volt. A Nagybányai Kézilabda Akadémia KC–Nagyszebeni KC és a Nagybányai Minaur KC–Segesvári CNE meccsekre szerdán kerül sor.