Hódmezővásárhelyen álltak dobogóra

Nemzetközi erőfelmérőn vettek részt a Nagyváradi VSK fiatal úszói, akik a Hódmezővásárhelyen megtartott versenyen álltak rajtkőre.

Remus Oros edző és ifjú tanítványai

Remus Oros edző tanítványai 13 éremmel zárták az Európa több országából összesereglett 650 úszó részvételével megtartott viadalt. A váradiak közül Ştefan Duca teljesített a legjobban négy távon (50 m gyors, hát és pillangó, 200 m gyors) zárva elsőként a küzdelmet, emellett egy ezüstérmet (50 m mell) is begyűjtött.

Bakó Anasztázia első lett 50 m mellen, míg 100 méteres távon második lett, s ugyancsak ezüstérmet ért a 50 m-es gyorsúszásban nyújtott teljesítménye, míg pillangóm és háton harmadikkét csapott a célba a rövidebbik távon. Takács Dominik két éremmel (első lett pillagün, második pedig gyorson az 50 m-es távon) zárta a versenyt, míg Iris Samuilă, Takács Milan, Iari Edward, Kövér Eduárd és Kövér Norbert döntős szereplést tudott felmutatni a rangos megmérettetésen.