Győzelemmel zárták az évet a kézilabdázók

Hazai pályán, hátrányból fordítva zárta győzelemmel az idei évet a Nagyváradi VSK férfi kézilabdacsapata. Sebastian Tudor együttese a Szatmárnémeti VSK-t fogadta az Antonio Alexe Sportcsarnokban, s bár a szünetben még egygólos hátrányban volt (15–16), a hajrában saját javára fordította a meccset. A VSK a következő összeállításban lépett pályára: Dragoş Nedelcu, Adrian Gale, Flaviu Duma – kapusok, Andrei Alex Păuna 4 gól, Radu Răzvan Radu 7, Alin Drăgan, Stelian Babici 3, Devid Munea 7, Cătălin Crăciun 2, Georgel Haiduc 6, Szilágyi Eduard, Cosmin Oşvat, Angelo Svoboda 2, Steiner Zsolt. A szatmári csapat összeállítása: Lucian Coroiu, Cristian Pogyină – kapusok; Florin Mateş 1 gól, Klaus Ungar 8, Vlad Rogoz 4, Ioan Morar, Raul Pop 6, Ioan Mureşan 9, Mircea Alisie 1, Sergiu Varga, Vlad Vaştag, Ionuţ Petruş 1, Paul Baros. Edző: Nicolae Istrate. A győzelemnek köszönhetően a 22 ponttal rendelkező váradiak a tabella negyedik helyén telelnek, nyolc ponttal lemaradva az élen álló fogarasiaktól és a második helyezett szatmáriaktól. A harmadik helyezett craiovai csapatnak 25 pontja van.