Gyapjú legyőzte a bajnokot

A vártnál magabiztosabb különbséggel győzte le az újonc gyapjui focicsapat a címvédő diószegieket a megyei első osztályú bajnokság hétvégi fordulójában.

Parázs hangulatú meccsen kapott ki a tavalyi bajnokcsapat

A közel félezer néző előtt lejátszott találkozó a nagyarányú különbség ellenére szinte végig kiegyensúlyozott volt, ám míg a diószegiek rendre kihagyták gólhelyzeteiket, addig a tapasztalt játékosokból álló hazai gárda ötször talált be Vlad Ghete kapujába. A találkozó első félidejében a lelátóra száműzték a vendégcsapat edzőjét, Víg Zoltánt, aki a megszokottnál energikusabban kérte számon a játékvezető egyik csapatát sújtó döntését.

Amint arról mát tegnap beszámoltunk, a forduló rangadóján kétgólos győzelmet ért el a szentandrási csapat, amely pontveszteség nélkül áll a rangsorban.

Megszerezte első győzelmét a székelyhídi együttes

A megyei első osztály harmadik fordulójának szombati találkozói: Mácsapusza–Biharszentandrás 0–2, Bors–Vaskohsziklás 1–1, Belényes–Élesd 3–1, Székelyhíd–Szalontai Olimpia 3–2, Mihályfalvi Unirea–Nagyváradi Egyetemi FC 0–0, Gyapjui Dacia KSK–Diószegi SK 5–0, Madarászi SK–Fugyivásárhely SK 1–5, Vaskohi Biharea–Váradszentmártoni KSK 1–4. Szerdán délután öt órától kerül sor az első fordulóból elnapolt Gyapjui KSK Dacia–Nagyváradi Egyetemi FC mérkőzésre. Az ifjúsági bajnokság harmadik fordulójában: Mácsapusza–Biharszentandrás 1–2, Bors–Vaskohsziklás 6–1, Belényes–Élesd 8–0, Székelyhíd–Szalontai Olimpia 0–7, Mihályfalvi Unirea–Nagyváradi Egyetemi FC 0–10, Gyapjui Dacia KSK–Diószegi SK 1–3, Madarászi SK–Fugyivásárhely SK 1–3, Vaskohi Biharea–Váradszentmártoni KSK 1–11. Következik (szeptember 16–17.): Vaskohsziklás–Biharszentandrás, Egyetemi FC–Borsi Viitorul, Élesd–Mihályfalva, Diószeg–Belényes, Fugyivásárhely–Gyapju, Szalonta–Madarász, Szentmárton–Székelyhíd, Vaskoh–Mácsapuszta.