Gólzáporos meccsek a másodosztályban

Gólokban igencsak gazdag találkozókra került sor a hétvégén a megyei másodosztályú focibajnokság harmadik fordulójában.

Ismét sokan látogattak ki a Bodola-stadionba a NAC mecssére

Az első csoportban éllovas Nagyváradi Atlétikai Club (NAC) magabiztos különbséggel győzte le a bajnokságba fél év szünet után visszatérő Céckei Locadint, míg a rivális Dinamo idegenben győzött a Szentjobbi Haladás vendégeként.

A második csoportban döntetlennel ért véget a Keményfok–Biharkaba rangadó, amelyen két gólt és három piros lapot láthattak a szép számban kilátogató nézők. A rangsort a hazai pályán ötgólos sikert elérő Fugyivásárhelyi Unirea vezeti.

A megyei másodosztály harmadik fordulójában, az első csoprotban: Bihari Földvár–Cserpatak 2–0, Berettyószéplak–Barátka 4–1, Révi SE–Vársonkolyos 1–3, Nagyváradi AC–Céckei Locadin 5–2, Bihorul Sportiskola–Mezőtelegd 2–5, Szentjobb–Dinamo 2–14, Hegyközszentmiklós–Esküllő 1–7. Az első fordulóból elnapolt Bihorul Sportiskola–Cécke találkozóra jövő szerdán 16 órától kerül sor a Rhédey-kertben található pályán. Következik (szeptember 16–17.): Barátka–NAC, Mezőtelegd–Berettyószéplak, Cserpatak–Sportiskola, Vársonkolyos–Bihari Földvár, Dinamo–Rév, Esküllő–Szentjobb, Cécke–Hegyközszentmiklós.

A második csoportban: Fugyivásárhelyi Unirea–Illye 5–0, Tulka–Bontesd 1–5, Körösszeg–Bihardobrosd 1–1, Keményfok–Biharkaba 1–1, Kispapmező–Köröstarján 2–0, Alsókocsoba–Biharrósa 1–6. Következik (szeptember 16–17.): Bihardobrosd–Keményfok, Köröstarján–Körösszeg, Biharrósa–Kispapmező, Illye–Alsóocsoba, Bontesd–Fugyivásárhely, Bihakaba–Tulka.