Nagyvárad, Kapucinus utca (ma Traian Moşoiu) 10. sz. (0359)467-222 reggeliujsag@gmail.com rss twitter Facebook Follow us:

Focieredmények a megyei másodosztályból

A hétvégén megrendezett megyei másodosztályú mérkőzések között volt egy félbeszakadt találkozó is: a feketebátori és a tulkai csapat 55 percet játszott egymással, ám az eredményt a megyei labdarúgó-egyesület fegyelmi bizottsága határozza majd meg, mivel a játékvezető bántalmazása miatt, 0–0-s állásnál félbeszakadt a találkozó.

Az első csoport 25. fordulójában: Berettyószéplak–Mezőtelegd 4–0, Almaszeg–Váradi Partium FC 1–5, Esküllő–Alsólugas 3–1, Rév–Vársonkolyos 1–1, Felsőlugas–Electric Star 10–1, Szentjobb–Tataros 0–3 (játék nélkül). A Toldi FC szabadnapos volt. Következik (június 15–16): Tataros–Toldi FC, Electric Star–Rév, Telegd–Esküllő, Alsólugas–Felsőlugas, Partium FC–Széplak. Sonkolyos és Almaszeg szabadnapos.

A második csoport 21. fordulójában: Váradi Frontiera–Váradi Universitatea 2–0, Hegyközkovácsi–Bihar II 3–2, Illye–Gyapju 3–4, Oláhszentmiklós–Nagyszalonta 1–12, Cséffa–Diószeg 4–1, Körösszeg–Fugyivásárhely II 1–0. Következik (június 15–16): Vásárhely–Frontiera, Gyapju–Cséffa, Egyetemi FC–Kovácsi, Diószeg–Oláhszentmiklós, Bihar–Illye, Nagyszalonta–Körösszeg.

A harmadik csoport 21. fordulójában: Görbölyfalva–Belényes 0–6, Biharkaba–Bihardobrosd 2–5, Feketebátor–Tulka 0–0 (félbeszakadt), Várasfenes–Bontesd 2–0, Alsókocsoba–Kispapmező 0–3, Biharrósa–Bihar FC II 4–2. Következik (június 15–16): Papmező–Bátor, Dobrosd–Biharrósa, Tulka–Várasfenes, Bihar FC–Görbölyfalva, Belényes–Alsókocsoba, Bontesd–Biharkaba.

 

Az első csoport állása

1. Partium FC  23        22        0          1          83–17  66

2. Felsőlugas   23        18        4          1          79–23  58

3. Sonkolyos   23        13        2          8          55–32  41

4. Esküllő        23        11        3          9          58–42  36

5. Alsólugas    23        10        5          8          50–43  35

6. Tataros        23        10        5          8          42–35  35

7. Almaszeg    23        10        4          9          50–43  34

8. Széplak        23        8          4          11        41–46  28

9. Toldi FC      23        8          3          12        29–56  27

10. Rév            23        8          2          13        35–52  26

11. Telegd       23        7          4          12        54–61  25

12. Szentjobb*            23        4          0          19        18–61  12

13. El. Star      23        3          0          20        20–99  9

 

A második csoport állása

1. Szalonta       21        19        1          1          110–17            58

2. Egyetemi FC           21        12        3          6          66–38  39

3. Frontiera      21        11        4          6          44–35  37

4. Vásárhely II 21        11        3          7          58–48  36

5. Körösszeg   21        9          7          5          50–36  34

6. Gyapju        21        8          7          6          46–52  31

7. Cséffa          21        8          5          8          43–44  29

8. Illye 21        5          7          9          48–58  22

9. Kovácsi       21        4          7          10        27–66  19

10. Bihar         21        4          2          15        29–58  14

11. Diószeg     21        3          5          13        26–57  14

12. Szentmiklós           21        3          5          13        20–64  14

 

A harmadik csoport állása

1. Belényes      21        21        0          0          106–11            63

2. Bihar FC II  21        17        1          3          97–14  52

3. Biharrósa     21        12        5          4          72–30  41

4. Tulka           20        10        1          9          45–44  31

5. Kispapmező            21        8          3          10        45–41  27

6. Várasfenes   21        7          5          9          40–65  26

7. Bontesd       21        7          4          10        29–38  25

8. Kocsoba      21        7          3          11        34–53  24

9. Görbölyf.     21        5          8          8          33–44  23

10. Bátor         20        4          5          11        32–54  17

11. Dobrosd    21        3          8          10        20–66  17

12. Biharkaba  21        2          1          18        26–119            7

 

* A bajnokságból visszalépett csapat

B. P.