Félbeszakadt a Bihar–Vaskoh meccs

Egy félidőt követően félbeszakadt a megyei másodosztályú focibajnokság rangadója, a Bihari Földvár–Vaskohi Biharea meccs, miután a vendégek óvást nyújtottak be, a hazai csapat tagjai pedig nem voltak hajlandók folytatni a játékot. Az első félidőt követően 1–0-ra a Földvár vezetett, ám a gólszerző, Florin Puie játékjogát megóvták a vendégek. Mint kiderült, adminisztrációs hiba mellett a játékos nem került be a meccs hivatalos jegyzőkönyvébe, pedig teljes jogú tagja a bihari csapatnak. Az ügyben ma dönt a Bihar Megyei Labdarúgó-egyesület fegyelmi bizottsága.

A második félidőben már nem folytatódott a bihari Földvárban megtartott mérkőzés

Az első csoport 15. fordulójában: Nagyváradi Bihar FC Legenda–Berettyószéplak 7–1, Vársonkolyos–Barátka 4–0, Cserpatak–Sportiskola 5–1, Székelyhíd–Rév 3–1, Mezőtelegd–Esküllő 1–1, Papfalva–Hegyözszentmiklósi Toldy FC 0–3 (játék nélkül). A Fugyivásárhelyi Unirea FC szabadnapos volt. Következik (április 1–2.): Barátka–Bihar FC Legenda, Rév–Cserpatak, Esküllő–Székelyhíd, Fugyivásárhely–Mezőtelegd, Toldy FC–Vársonolyos, Bihorul Sportiskola–Papfalva (3–0). Berettyószéplak szabadnapos.

A megyei másodosztály tavaszi idényének második fordulójában, a második csoportban Biharkaba–Gyaju 0–6, Biharrósa–Liberty CF 0–2 (a bajnokság eddig legnagyobb meglepetése!), Illye–Köröstarján 1–4, Bihar–Vasoh 1–0 (a 46. percben félbeszakadt), Bontesd–Tulka 5–1, Alsókocsoba–Bihardobrosd 2–2. Következik (április 1–2.): Gyapjui Dacia KSK–Biharrósa, Liberty CF–Illye, Köröstarján–Bihar, Vaskoh–Bontesd, Biharkaba–Alsókocsoba, Tulka–Bihardobrosd.