„Fejjel” nyertek a váradiak

Ismét egygólos győzelmet ért el a nagyváradi Bihar FC labdarúgócsapata, amely tegnap délelőtt a harmadosztályban szereplő Fugyivásárhelyi SK-t fogadta a Bodola Gyula Stadionban.

A találkozó egyetlen gólját a piros-kék együttes argentin légiósa, Raul Speroni fejjel szerezte a 23. percben. A találkozót közel száz focikedvelő tekintette meg. Alexandru Pelici, a Bihar FC edzője a következő összeállítású csapatot küldte pályára: Sălăjan – Fl. Lazăr (46., Dobrescu), Bactăr, Ţoca – Mihuţ (57., Letan), C. Străuţ (57., Haş, 88., Negrea), Speroni (62., M. Stancu), A. Achim (82., Lőrincz) – Lukács Zs. (34., Nichita, 62., M. Vald, 85., I. Ban), Lukács R. (71., Luduşan), Sorian (88., I. Cuc). Kovács Rudolf, a vásárhelyiek szakvezetője a következő összeállítású gárdát küldte pályára: Deac (46., Hava) – Turcan (80., Mălaiu), Ş. Pop, Pintea (73., Teşan), Cr. Andor – Ember, Magda (67., Junc) – Moise (46., Lavrincsik), Trip, S. Ban (46., D. Costea) – Hosu (70., R. Giura). A találkozót Răzvan Lădar vezette, segítői Nicolae Tătar és Ionuţ Cheregi voltak.

A Bihar FC jövő kedden kupameccsen lép pályára Váradszentmártonban a helybéli KSK vendégeként. A megyei bajnok szentmártoniak eddig három harmadosztályú csapatot (Kolozsvár, Fugyivásárhely, Borosjenő) búcsúztattak a sorozatban. A találkozó kezdési időpontja 17.30.

Fejjel jo

Bérleteket válthatnak

Mától kezdik el árusítani a Bihar FC meccseire szóló bérleteket. Az egész idényre (alapszakasz plusz a rájátszás) szóló belépő ára 100 lej, míg a meccsenkénti jegy ára 10 lej lesz. Az eddigiekhez hasonlóan továbbra is ingyenes lesz a nyugdíjasok (a nyugdíjszelvény felmutatásával) és a 14 évnél fiatalabbak (diákigazolványuk felmutatásával) belépése a meccsekre. A bérleteke a klub székhelyén (Iosif Vulcan u. 11.) naponta 10 és 15 óra között lehet majd megvásárolni. A Bihar FC szeptember 6-án játssza első meccsét a Bodola-stadionban, az ellenfél az újonc Câmpinai Poiana Fortuna lesz