Edzőtábor utáni döntetlen

A mihályfalvi ifjúsági kézilabdacsapat szintén megkezdte az alapozást, s egy hatnapos edzőtábort követően lejátszotta első felkészülési meccsét. Az ellenfél a Tasnádi Unirea volt. Az edzőtábort az érmelléki város közelében található Csiha tanyán és a mihályfalvi sportcsarnokban tartották a lányok Eugen Leu edző vezetésével. A költségeket a szülők, és néhány támogató állta.

Edzotabor utan Mihalyfalva kezilabda csapat

A mihályfalvi kézilabdacsapat
Fotó: érmihályfalva.ro

A Szatmár megyei csapat ellen múlt hétvégén lépett pályára az Unirea KC egy 3×20 perces meccsen. Az első szünetre 6–5-ös haza vezetéssel tértek, a második játékrész végére fordítottak a vendégek (17–10), ám a végeredmény döntetlen lett (22–22). Mivel a megyei bajnokság csak szeptemberben indul útjára, a mihályfalvi leánycsapat több felkészülési tornán vesz majd részt.