Bihar FC és Luceafărul győzelem

Barátságos focimeccsek eredményei: Belényesi Bihorul–Nagyváradi Bihar FC (gólszerzők: Toma 4, Mihuţa 25, illetve Maria 54, Andor 65, Ember 74), Pankotai Şoimii (másodosztály)–Nagyváradi Luceafărul (harmadosztály) 1–2 (a vendégcsapat mindkét gólját Balla szerezte). A hazaiak kapuját a Bihar FC volt hálóőre, Alin Sălăjan védte. Muzsnay Zsolt a bihariak szakvezetője a következő összeállítású csapatot küldte pályára, az első félidőben: Goia – Fl. Drăgan, B. Matei, Bactăr, Floruţ – Balea, Ţegle, G. Ghilea, Lukács Zs. – C. Roşu, Lukács R. A térfélcserét követően: Goia – Fl. Drăgan (57 Tătar), M. Popa, Ciuciu, Jude – Balea, Ţegle, Floruţ (57 Teşedan), Balla – C. Roşu, Modan. összeállításban játszottak a vendégek, akik szombaton 18 órától a Bodola Gyula Stadionban lépnek pályára a megyei Szuperkupa döntőjében. Az ellenfél a Belényesi Bihorul lesz.