Az apa gólt rúgott, a fiát is ünnepelték

A megyei labdarúgó-egyesület alelnöke, Stefan Zima is betalált a megyei másodosztály nyitófordulójában. Az 50 éves sportember a Nagyváradi Frontiera mezét öltötte magára, ahol egy csapatban játszott fiával, a meccs napján 26. életévét betöltő Georgéval. A mérkőzést a Frontiera nyerte 4–0-ra, bár a vendég Hegyközszentmiklósi Toldi bátran játszott, és gólhelyzetek sokaságát puskázta el. Az utolsó percben aztán, a meccset végéig küzdő és a fiatalokat megszégyenítő lendülettel játszó öregebbik Zima is betalált a vendégek kapujába. A 90 percet végigjátszó örökifjú Fane örömmel nyugtázta, hogy egy csapatban játszhatott fiával, ráadásul győztes meccsen tehette ezt. A meccs után Georgét, aki egyben a csapat edzője is, ünnepelték a hazai csapat tagjai, no meg azt is, hogy győzelmükkel élre álltak a megyei másodosztály első csoportjában.