Nagyvárad, Kapucinus utca (ma Traian Moşoiu) 10. sz. (0359)467-222 reggeliujsag@gmail.com rss twitter Facebook Follow us:

A negyedik liga őszi idényének programja

Első forduló (augusztus 23–24.):

Bihar FC II–Szalontai Olimpia

Váradi Egyetemi FC–Biharszentandrás

Borsi Viitorul–Váradi Liberty CF

Élesdi Crişul–Belényesi Bihorul

Váradi Luceafărul–Váradi Partium FC

Viitorul Marghita – Harangmezői FC

Keményfoki Victoria–Vaskohsziklás

Mihályfalvi Unirea–Bondoraszói Poiana

 

Második forduló (augusztus 30–31.):

Biharszentandrás–Bihar FC II

Váradi Liberty CF–Váradi Egyetemi FC

Belényesi Bihorul–Borsi Viitorul

Váradi Partium FC–Élesdi Crişul

Harangmezői FC–Váradi Luceafărul

Vaskohsziklás–Margittai Viitorul

Bondoraszói Poiana–Keményfoki Victoria

Szalontai Olimpia–Mihályfalvi Unirea

 

Harmadik forduló (szeptember 6–7.):

Biharszentandrás–Szalontai Olimpia

Bihar FC II–Váradi Liberty CF

Váradi Egyetemi FC–Belényesi Bihorul

Borsi Viitorul–Váradi Partium FC

Élesdi Crişul–Harangmezői FC

Váradi Luceafărul–Vaskohsziklás

Margittai Viitorul–Bondoraszói Poiana

Keményfoki Victoria–Mihályfalvi Unirea

 

Negyedik forduló (szeptember 13–14.):

Váradi Liberty CF–Biharszentandrás

Belényesi Bihorul–Bihar FC II

Váradi Partium FC–Váradi Egyetemi FC

Harangmezői FC–Borsi Viitorul

Vaskohsziklás–Élesdi Crişul

Bondoraszói Poiana–Váradi Luceafărul

Mihályfalvi Unirea–Margittai Viitorul

Szalontai Olimpia–Keményfoki Victoria

 

Ötödik forduló (szeptember 20–21.):

Váradi Liberty CF–Szalontai Olimpia

Biharszentandrás–Belényesi Bihorul

Bihar FC II–Váradi Partium FC

Váradi Egyetemi FC–Harangmezői FC

Borsi Viitorul–Vaskohsziklás

Élesdi Crişul–Bondoraszói Poiana

Váradi Luceafărul–Mihályfalvi Unirea

Margittai Viitorul–Keményfoki Victoria

 

Hatodik forduló (szeptember 27–28.):

Belényesi Bihorul–Váradi Liberty CF

Váradi Partium FC–Biharszentandrás

Harangmezői FC–Bihar FC II

Vaskohsziklás–Váradi Egyetemi FC

Bondoraszói Poiana–Borsi Viitorul

Mihályfalvi Unirea–Élesdi Crişul

Keményfoki Victoria–Váradi Luceafărul

Szalontai Olimpia–Margittai Viitorul

 

Hetedik forduló (október 4–5.):

Belényesi Bihorul–Szalontai Olimpia

Váradi Liberty CF–Váradi Partium FC

Biharszentandrás–Harangmezői FC

Bihar FC II–Vaskohsziklás

Váradi Egyetemi FC–Bondoraszói Poiana

Borsi Viitorul–Mihályfalvi Unirea

Élesdi Crişul–Keményfoki Victoria

Váradi Luceafărul–Margittai Viitorul

 

Nyolcadik forduló (október 11–12.):

Váradi Partium FC–Belényesi Bihorul

Harangmezői FC–Váradi Liberty CF

Vaskohsziklás–Biharszentandrás

Bondoraszói Poiana–Bihar FC II

Mihályfalvi Unirea–Váradi Egyetemi FC

Keményfoki Victoria–Borsi Viitorul

Margittai Viitorul–Élesdi Crişul

Szalontai Olimpia–Váradi Luceafărul

 

Kilencedik forduló (október 18–19.):

Szalontai Olimpia–Váradi Partium FC

Belényesi Bihorul–Harangmezői FC

Váradi Liberty CF–Vaskohsziklás

Biharszentandrás–Bondoraszói Poiana

Bihar FC II–Mihályfalvi Unirea

Váradi Egyetemi FC–Keményfoki Victoria

Borsi Viitorul–Margittai Viitorul

Élesdi Crişul–Váradi Luceafărul

 

Tizedik forduló (október 25–26.):

Harangmezői FC–Váradi Partium FC

Vaskohsziklás–Belényesi Bihorul

Bondoraszói Poiana–Váradi Liberty CF

Mihályfalvi Unirea–Biharszentandrás

Keményfoki Victoria–Bihar FC II

Margittai Viitorul–Váradi Egyetemi FC

Váradi Luceafărul–Borsi Viitorul

Élesdi Crişul–Szalontai Olimpia

 

Tizenegyedik forduló (november 1–2.):

Szalontai Olimpia–Harangmezői FC

Váradi Partium FC–Vaskohsziklás

Belényesi Bihorul–Bondoraszói Poiana

Váradi Liberty CF–Mihályfalvi Unirea

Biharszentandrás–Keményfoki Victoria

Bihar FC II–Margittai Viitorul

Váradi Egyetemi FC–Váradi Luceafărul

Borsi Viitorul–Élesdi Crişul

 

Tizenkettedik forduló (november 8–9.):

Vaskohsziklás–Harangmezői FC

Bondoraszói Poiana–Váradi Partium FC

Mihályfalvi Unirea–Belényesi Bihorul

Keményfoki Victoria–Váradi Liberty CF

Margittai Viitorul–Biharszentandrás

Váradi Luceafărul–Bihar FC II

Élesdi Crişul–Váradi Egyetemi FC

Borsi Viitorul–Szalontai Olimpia

 

Tizenharmadik forduló (november 15–16.):

Szalontai Olimpia–Vaskohsziklás

Harangmezői FC–Bondoraszói Poiana

Váradi Partium FC–Mihályfalvi Unirea

Belényesi Bihorul–Keményfoki Victoria

Váradi Liberty CF–Margittai Viitorul

Biharszentandrás–Váradi Luceafărul

Bihar FC II–Élesdi Crişul

Váradi Egyetemi FC–Borsi Viitorul

 

Tizennegyedik forduló (november 22–23.):

Bondoraszói Poiana–Vaskohsziklás

Mihályfalvi Unirea–Harangmezői FC

Keményfoki Victoria–Váradi Partium FC

Margittai Viitorul–Belényesi Bihorul

Váradi Luceafărul–Váradi Liberty CF

Élesdi Crişul–Biharszentandrás

Borsi Viitorul–Bihar FC II

Váradi Egyetemi FC–Szalontai Olimpia

 

Tizenötödik forduló (november 29–30.):

Szalontai Olimpia–Bondoraszói Poiana

Vaskohsziklás–Mihályfalvi Unirea

Harangmezői FC–Keményfoki Victoria

Váradi Partium FC–Margittai Viitorul

Belényesi Bihorul–Váradi Luceafărul

Váradi Liberty CF–Élesdi Crişul

Biharszentandrás–Borsi Viitorul

Bihar FC II–Váradi Egyetemi FC

 

Megfiatalított kerettel vág neki az új idénynel a mihályfalvi focicsapat

Megfiatalított kerettel vág neki az új idénynel a mihályfalvi focicsapat