Nagyvárad, Kapucinus utca (ma Traian Moşoiu) 10. sz. (0359)467-222 reggeliujsag@gmail.com rss twitter Facebook Follow us:

A megyei másodosztályú focibajnokság második csoportjának őszi menetrendje

football4

Első forduló (augusztus 22–23., 18 óra)

Tulkai Victoria–Illyei Voinţa;
Gyapjui Dacia–Köröstarjáni Viitorul;
Biharrósai Unirea–Cséffai SE;
Biharkabai Gloria–Feketebátori Inter;
Vaskohi Biharea–Bihardobrosdi Vulturul;
Bontesdi Zorile–Gurányi Padişul;
Mácsapusztai Unirea–Körösszegi Voinţa;
Alsókocsobai Izvorul–Váradi Liberty;

Második forduló (augusztus 29–30., 18 óra)

Köröstarjáni Viitorul–Tulkai Victoria;
Cséffai SE–Gyapjui Dacia;
Feketebátori Inter–Biharrósai Unirea;
Bihardobrosdi Vulturul–Biharkabai Gloria;
Gurányi Padişul–Vaskohi Biharea;
Körösszegi Voinţa–Bontesdi Zorile;
Váradi Liberty–Mácsapusztai Unirea;
Illyei Voinţa–Alsókocsobai Izvorul;

Harmadik forduló (szeptember 5–6., 17 óra):

Illyei Voinţa–Köröstarjáni Viitorul;
Tulkai Victoria–Cséffai SE;
Gyapjui Dacia–Feketebátori Inter;
Biharrósai Unirea–Bihardobrosdi Vulturul;
Biharkabai Gloria–Gurányi Padişul;
Vaskohi Biharea–Körösszegi Voinţa;
Bontesdi Zorile–Váradi Liberty;
Mácsapusztai Unirea–Alsókocsobai Izvorul;

Negyedik forduló (szeptember 12–13., 17 óra):

Cséffai SE–Köröstarjáni Viitorul;
Feketebátori Inter–Tulkai Victoria;
Bihardobrosdi Vulturul–Gyapjui Dacia;
Gurányi Padişul–Biharrósai Unirea;
Körösszegi Voinţa–Biharkabai Gloria;
Váradi Liberty–Vaskohi Biharea;
Alsókocsobai Izvorul–Bontesdi Zorile;
Mácsapusztai Unirea–Illyei Voinţa;

Ötödik forduló (szeptember 19–20., 17 óra):

Illyei Voinţa–Cséffai SE;
Köröstarjáni Viitorul–Feketebátori Inter;
Tulkai Victoria–Bihardobrosdi Vulturul;
Gyapjui Dacia–Gurányi Padişul;
Biharrósai Unirea–Körösszegi Voinţa;
Biharkabai Gloria–Váradi Liberty;
Vaskohi Biharea–Alsókocsobai Izvorul;
Bontesdi Zorile–Mácsapusztai Unirea;

Hatodik forduló (szeptember 26–27., 17 óra)

Gurányi Padişul–Tulkai Victoria;
Körösszegi Voinţa–Gyapjui Dacia;
Váradi Liberty–Biharrósai Unirea;
Alsókocsobai Izvorul–Biharkabai Gloria;
Mácsapusztai Unirea–Vaskohi Biharea;
Bontesdi Zorile–Illyei Voinţa;
Bihardobrosdi Vulturul–Köröstarjáni Viitorul;
Feketebátori Inter–Cséffai SE;

Hetedik forduló (október 3–4., 15 óra)

Tulkai Victoria–Körösszegi Voinţa;
Gyapjui Dacia–Váradi Liberty;
Biharrósai Unirea–Alsókocsobai Izvorul;
Biharkabai Gloria–Mácsapusztai Unirea;
Vaskohi Biharea–Bontesdi Zorile;
Cséffai SE–Bihardobrosdi Vulturul;
Köröstarjáni Viitorul–Gurányi Padişul;
Illyei Voinţa–Feketebátori Inter;

Nyolcadik forduló (október 10–11., 15 óra)

Váradi Liberty–Tulkai Victoria;
Alsókocsobai Izvorul–Gyapjui Dacia;
Mácsapusztai Unirea–Biharrósai Unirea;
Bontesdi Zorile–Biharkabai Gloria;
Vaskohi Biharea–Illyei Voinţa;
Körösszegi Voinţa–Köröstarjáni Viitorul;
Gurányi Padişul–Cséffai SE;
Bihardobrosdi Vulturul–Feketebátori Inter;

Kilencedik forduló (október 17–18., 15 óra)

Tulkai Victoria–Alsókocsobai Izvorul;
Gyapjui Dacia–Mácsapusztai Unirea;
Biharrósai Unirea–Bontesdi Zorile;
Biharkabai Gloria–Vaskohi Biharea;
Feketebátori Inter–Gurányi Padişul;
Cséffai SE–Körösszegi Voinţa;
Köröstarjáni Viitorul–Váradi Liberty;
Illyei Voinţa–Bihardobrosdi Vulturul;

Tizedik forduló (október 24–25., 15 óra)

Mácsapusztai Unirea–Tulkai Victoria;
Bontesdi Zorile–Gyapjui Dacia;
Vaskohi Biharea–Biharrósai Unirea;
Biharkabai Gloria–Illyei Voinţa;
Alsókocsobai Izvorul–Köröstarjáni Viitorul;
Váradi Liberty–Cséffai SE;
Körösszegi Voinţa–Feketebátori Inter;
Gurányi Padişul–Bihardobrosdi Vulturul;

Tizenegyedik forduló (október 31–november 1., 15 óra)

Tulkai Victoria–Bontesdi Zorile;
Gyapjui Dacia–Vaskohi Biharea;
Biharrósai Unirea–Biharkabai Gloria;
Illyei Voinţa–Gurányi Padişul;
Köröstarjáni Viitorul–Mácsapusztai Unirea;
Cséffai SE–Alsókocsobai Izvorul;
Feketebátori Inter–Váradi Liberty;
Bihardobrosdi Vulturul–Körösszegi Voinţa;

Tizenkettedik forduló (november 7–8., 14 óra)

Biharrósai Unirea–Illyei Voinţa;
Biharkabai Gloria–Gyapjui Dacia;
Vaskohi Biharea–Tulkai Victoria;
Bontesdi Zorile–Köröstarjáni Viitorul;
Mácsapusztai Unirea–Cséffai SE;
Alsókocsobai Izvorul–Feketebátori Inter;
Váradi Liberty–Bihardobrosdi Vulturul;
Körösszegi Voinţa–Gurányi Padişul;

Tizenharmadik forduló (november 14–15., 14 óra)

Gyapjui Dacia–Biharrósai Unirea;
Tulkai Victoria–Biharkabai Gloria;
Köröstarjáni Viitorul–Vaskohi Biharea;
Cséffai SE–Bontesdi Zorile;
Feketebátori Inter–Mácsapusztai Unirea;
Bihardobrosdi Vulturul–Alsókocsobai Izvorul;
Gurányi Padişul–Váradi Liberty;
Illyei Voinţa–Körösszegi Voinţa;

Tizennegyedik forduló (november 21–22., 14 óra)

Gyapjui Dacia–Illyei Voinţa;
Biharrósai Unirea–Tulkai Victoria;
Biharkabai Gloria–Köröstarjáni Viitorul;
Vaskohi Biharea–Cséffai SE;
Bontesdi Zorile–Feketebátori Inter;
Mácsapusztai Unirea–Bihardobrosdi Vulturul;
Alsókocsobai Izvorul–Gurányi Padişul;
Váradi Liberty–Körösszegi Voinţa;

Tizenötödik forduló (november 28–29., 14 óra)

Tulkai Victoria–Gyapjui Dacia;
Köröstarjáni Viitorul–Biharrósai Unirea;
Cséffai SE–Biharkabai Gloria;
Feketebátori Inter–Vaskohi Biharea;
Bihardobrosdi Vulturul–Bontesdi Zorile;
Gurányi Padişul–Mácsapusztai Unirea;
Körösszegi Voinţa–Alsókocsobai Izvorul;
Illyei Voinţa–Váradi Liberty.