Nagyvárad, Kapucinus utca (ma Traian Moşoiu) 10. sz. (0359)467-222 reggeliujsag@gmail.com rss twitter Facebook Follow us:

A megyei első osztályú labdarúgó bajnokság őszi menetrendje

Bihari

Első forduló (augusztus 22–23., 18 óra)

Bihardiószeg–Vaskohsziklás;

Harangmező–Élesdi Crişul;

Borsi Viitorul–Nagyszalonta;

Madarász–Partium FC;

Margittai Viitorul–Céckei Locadin;

Biharszentandrás–Váradi Egyetemi FC;

Mihályfalva- Bihar FC II;

Keményfok–Belényes;

 

Második forduló (augusztus 29–30., 18 óra)

Élesdi Crişul–Bihardiószeg;

Nagyszalonta–Harangmező;

Partium FC–Borsi Viitorul;

Céckei Locadin–Madarász;

Váradi Egyetemi FC–Margittai Viitorul;

Bihar FC II–Biharszentandrás;

Belényes–Mihályfalva;

Vaskohsziklás–Keményfok;

 

Harmadik forduló (szeptember 5–6., 17 óra):

Vaskohsziklás–Élesdi Crişul;

Bihardiószeg–Nagyszalonta;

Harangmező–Partium FC;

Borsi Viitorul–Céckei Locadin;

Madarász–Váradi Egyetemi FC;

Margittai Viitorul–Bihar FC II;

Biharszentandrás–Belényes;

Mihályfalva- Keményfok;

 

Negyedik forduló (szeptember 12–13., 17 óra):

Nagyszalonta–Élesdi Crişul;

Partium FC–Bihardiószeg;

Céckei Locadin–Harangmező;

Váradi Egyetemi FC–Borsi Viitorul;

Bihar FC II–Madarász;

Belényes–Margittai Viitorul;

Keményfok–Biharszentandrás;

Mihályfalva–Vaskohsziklás;

 

Ötödik forduló (szeptember 19–20., 17 óra):

Vaskohsziklás–Nagyszalonta;

Élesdi Crişul–Partium FC;

Bihardiószeg–Céckei Locadin;

Harangmező–Váradi Egyetemi FC;

Borsi Viitorul–Bihar FC II;

Madarász–Belényes;

Margittai Viitorul–Keményfok;

Biharszentandrás–Mihályfalva;

 

Hatodik forduló (szeptember 26–27., 17 óra)

Váradi Egyetemi FC–Bihardiószeg;

Bihar FC II–Harangmező;

Belényes–Borsi Viitorul;

Keményfok–Madarász;

Mihályfalva- Margittai Viitorul;

Biharszentandrás–Vaskohsziklás;

Céckei Locadin–Élesdi Crişul;

Partium FC–Nagyszalonta;

 

Hetedik forduló (október 3–4., 15 óra)

Bihardiószeg–Bihar FC II;

Harangmező–Belényes;

Borsi Viitorul–Keményfok;

Madarász–Mihályfalva;

Margittai Viitorul–Biharszentandrás;

Nagyszalonta–Céckei Locadin;

Élesdi Crişul–Váradi Egyetemi FC;

Vaskohsziklás–Partium FC;

 

Nyolcadik forduló (október 10–11., 15 óra)

Belényes–Bihardiószeg;

Keményfok–Harangmező;

Mihályfalva- Borsi Viitorul;

Biharszentandrás–Madarász;

Margittai Viitorul–Vaskohsziklás;

Bihar FC II–Élesdi Crişul;

Váradi Egyetemi FC–Nagyszalonta;

Céckei Locadin–Partium FC;

 

Kilencedik forduló (október 17–18., 15 óra)

Bihardiószeg–Keményfok;

Harangmező–Mihályfalva;

Borsi Viitorul–Biharszentandrás;

Madarász–Margittai Viitorul;

Partium FC–Váradi Egyetemi FC;

Nagyszalonta–Bihar FC II;

Élesdi Crişul–Belényes;

Vaskohsziklás–Céckei Locadin;

 

Tizedik forduló (október 24–25., 15 óra)

Mihályfalva- Bihardiószeg;

Biharszentandrás–Harangmező;

Margittai Viitorul–Borsi Viitorul;

Madarász–Vaskohsziklás;

Keményfok–Élesdi Crişul;

Belényes–Nagyszalonta;

Bihar FC II–Partium FC;

Váradi Egyetemi FC–Céckei Locadin;

 

Tizenegyedik forduló (október 31–november 1., 15 óra)

Bihardiószeg–Biharszentandrás;

Harangmező–Margittai Viitorul;

Borsi Viitorul–Madarász;

Vaskohsziklás–Váradi Egyetemi FC;

Élesdi Crişul–Mihályfalva;

Nagyszalonta–Keményfok;

Partium FC–Belényes;

Céckei Locadin–Bihar FC II;

 

Tizenkettedik forduló (november 7–8., 14 óra)

Borsi Viitorul–Vaskohsziklás;

Madarász–Harangmező;

Margittai Viitorul–Bihardiószeg;

Biharszentandrás–Élesdi Crişul;

Mihályfalva- Nagyszalonta;

Keményfok–Partium FC;

Belényes–Céckei Locadin;

Bihar FC II–Váradi Egyetemi FC;

 

Tizenharmadik forduló (november 14–15., 14 óra)

Harangmező–Borsi Viitorul;

Bihardiószeg–Madarász;

Élesdi Crişul–Margittai Viitorul;

Nagyszalonta–Biharszentandrás;

Partium FC–Mihályfalva;

Céckei Locadin–Keményfok;

Váradi Egyetemi FC–Belényes;

Vaskohsziklás–Bihar FC II;

 

Tizennegyedik forduló (november 21–22., 14 óra)

Harangmező–Vaskohsziklás;

Borsi Viitorul–Bihardiószeg;

Madarász–Élesdi Crişul;

Margittai Viitorul–Nagyszalonta;

Biharszentandrás–Partium FC;

Mihályfalva- Céckei Locadin;

Keményfok–Váradi Egyetemi FC;

Belényes–Bihar FC II;

 

Tizenötödik forduló (november 28–29., 14 óra)

Bihardiószeg–Harangmező;

Élesdi Crişul–Borsi Viitorul;

Nagyszalonta–Madarász;

Partium FC–Margittai Viitorul;

Céckei Locadin–Biharszentandrás;

Váradi Egyetemi FC–Mihályfalva;

Bihar FC II–Keményfok;

Vaskohsziklás–Belényes.