Nagyvárad, Kapucinus utca (ma Traian Moşoiu) 10. sz. (0359)467-222 reggeliujsag@gmail.com rss twitter Facebook Follow us:

A másodosztály ötödik csoportjának őszi programja:

Bodola Stadion az also programhoz

Első forduló (augusztus 29.):

Tatrangi Unirea–Pankotai Şoimii;
Aradi UT Öreg Hölgy–Medgyesi Gaz Metan;
Târgoviştei Chindia–Kolozsvári U.;
Váradi Bihar FC–Mioveni-i SK;
Resicai Metalul–Szatmári Olimpia;
Karánsebesi FC–Rm. Vâlceai VSK;
Nagybányai FC–Brassói FC;

 

Második forduló (szeptember 5.):

Medgyesi Gaz Metan–Tatrangi Unirea;
Kolozsvári U.–Aradi UT Öreg Hölgy;
Mioveni-i SK–Târgoviştei Chindia;
Szatmári Olimpia–Váradi Bihar FC;
Rm. Vâlceai VSK–Resicai Metalul;
Brassói FC–Karánsebesi FC;
Pankotai Şoimii–Nagybányai FC;

 

Harmadik forduló (szeptember 12.):

Medgyesi Gaz Metan–Pankotai Şoimii;
Tatrangi Unirea–Kolozsvári U.;
Aradi UT Öreg Hölgy–Mioveni-i SK;
Târgoviştei Chindia–Szatmári Olimpia;
Váradi Bihar FC–Rm. Vâlceai VSK;
Resicai Metalul–Brassói FC;
Karánsebesi FC–Nagybányai FC;

 

Negyedik forduló (szeptember 18–19.):

Kolozsvári U.–Medgyesi Gaz Metan;
Mioveni-i SK–Tatrangi Unirea;
Szatmári Olimpia–Aradi UT Öreg Hölgy;
Rm. Vâlceai VSK–Târgoviştei Chindia;
Brassói FC–Váradi Bihar FC;
Nagybányai FC–Resicai Metalul;
Pankotai Şoimii–Karánsebesi FC;

 

Ötödik forduló (szeptember 26.):

Kolozsvári U.–Pankotai Şoimii;
Medgyesi Gaz Metan–Mioveni-i SK;
Tatrangi Unirea–Szatmári Olimpia;
Aradi UT Öreg Hölgy–Rm. Vâlceai VSK;
Târgoviştei Chindia–Brassói FC;
Váradi Bihar FC–Nagybányai FC;
Resicai Metalul–Karánsebesi FC;

 

Hatodik forduló (október 2–3.):

Mioveni-i SK–Kolozsvári U.;
Szatmári Olimpia–Medgyesi Gaz Metan;
Rm. Vâlceai VSK–Tatrangi Unirea;
Brassói FC–Aradi UT Öreg Hölgy;
Nagybányai FC–Târgoviştei Chindia;
Karánsebesi FC–Váradi Bihar FC;
Pankotai Şoimii–Resicai Metalul;

 

Hetedik forduló (október 7.):

Pankotai Şoimii–Mioveni-i SK;
Kolozsvári U.–Szatmári Olimpia;
Medgyesi Gaz Metan–Rm. Vâlceai VSK;
Tatrangi Unirea–Brassói FC;
Aradi UT Öreg Hölgy–Nagybányai FC;
Târgoviştei Chindia–Karánsebesi FC;
Váradi Bihar FC–Resicai Metalul;

 

Nyolcadik forduló (október 10.):

Szatmári Olimpia–Mioveni-i SK;
Rm. Vâlceai VSK–Kolozsvári U.;
Brassói FC–Medgyesi Gaz Metan;
Nagybányai FC–Tatrangi Unirea;
Karánsebesi FC–Aradi UT Öreg Hölgy;
Resicai Metalul–Târgoviştei Chindia;
Váradi Bihar FC–Pankotai Şoimii;

 

Kilencedik forduló (október 17.):

Pankotai Şoimii–Szatmári Olimpia;
Mioveni-i SK–Rm. Vâlceai VSK;
Kolozsvári U.–Brassói FC;
Medgyesi Gaz Metan–Nagybányai FC;
Tatrangi Unirea–Karánsebesi FC;
Aradi UT Öreg Hölgy–Resicai Metalul;
Târgoviştei Chindia–Váradi Bihar FC;

 

Tizedik forduló (október 24.):

Rm. Vâlceai VSK–Szatmári Olimpia;
Brassói FC–Mioveni-i SK;
Nagybányai FC–Kolozsvári U.;
Karánsebesi FC–Medgyesi Gaz Metan;
Resicai Metalul–Tatrangi Unirea;
Váradi Bihar FC–Aradi UT Öreg Hölgy;
Târgoviştei Chindia–Pankotai Şoimii;

 

Tizenegyedik forduló (október 31.):

Pankotai Şoimii–Rm. Vâlceai VSK;
Szatmári Olimpia–Brassói FC;
Mioveni-i SK–Nagybányai FC;
Kolozsvári U.–Karánsebesi FC;
Medgyesi Gaz Metan–Resicai Metalul;
Tatrangi Unirea–Váradi Bihar FC;
Aradi UT Öreg Hölgy–Târgoviştei Chindia;

 

Tizenkettedik forduló (november 7.):

Brassói FC–Rm. Vâlceai VSK;
Nagybányai FC–Szatmári Olimpia;
Karánsebesi FC–Mioveni-i SK;
Resicai Metalul–Kolozsvári U.;
Váradi Bihar FC–Medgyesi Gaz Metan;
Târgoviştei Chindia–Tatrangi Unirea;
Aradi UT Öreg Hölgy–Pankotai Şoimii;

 

Tizenharmadik forduló (november 11.):

Pankotai Şoimii–Brassói FC;
Rm. Vâlceai VSK–Nagybányai FC;
Szatmári Olimpia–Karánsebesi FC;
Mioveni-i SK–Resicai Metalul;
Kolozsvári U.–Váradi Bihar FC;
Medgyesi Gaz Metan–Târgoviştei Chindia;
Tatrangi Unirea–Aradi UT Öreg Hölgy.