Nagyvárad, Kapucinus utca (ma Traian Moşoiu) 10. sz. (0359)467-222 reggeliujsag@gmail.com rss twitter Facebook Follow us:

A harmadosztály ötödik csoportjának őszi programja:

football5

Első forduló (augusztus 28–29.):

Bălani Luceafărul–Máramarossziget;
Szászrégen–Zilahi FC;
Váradi Luceafărul–Csíkszereda;
Dési Unirea–Kolozsvári Sănătatea;
Zsuki Unirea–Radnóti SK;
Receai Comuna–Fugyivásárhelyi SK;
Székelyudvarhely–Galdai Industria;
A Tordai Aranyos szabadnapos.

 

Második forduló (szeptember 4–5.):

Zilahi FC–Bălani Luceafărul;
Csíkszereda–Szászrégen;
Kolozsvári Sănătatea–Tordai Aranyos;
Radnóti SK–Dési Unirea;
Fugyivásárhelyi SK–Zsuki Unirea;
Galdai Industria–Receai Comuna;
Máramarossziget–Székelyudvarhely;
A Váradi Luceafărul szabadnapos.

 

Harmadik forduló (szeptember 11–12.):

Zilahi FC–Máramarossziget;
Bălani Luceafărul–Csíkszereda;
Váradi Luceafărul–Kolozsvári Sănătatea;
Tordai Aranyos–Radnóti SK;
Dési Unirea–Fugyivásárhelyi SK;
Zsuki Unirea–Galdai Industria;
Receai Comuna–Székelyudvarhely;
Szászrégen szabadnapos.

 

Negyedik forduló (szeptember 18–19.):

Csíkszereda–Zilahi FC;
Kolozsvári Sănătatea–Szászrégen;
Radnóti SK–Váradi Luceafărul;
Fugyivásárhelyi SK–Tordai Aranyos;
Galdai Industria–Dési Unirea;
Székelyudvarhely–Zsuki Unirea;
Máramarossziget–Receai Comuna;
Bălani Luceafărul szabadnapos.

 

Ötödik forduló (szeptember 25–26.):

Csíkszereda–Máramarossziget;
Bălani Luceafărul–Kolozsvári Sănătatea

Szászrégen–Radnóti SK

Váradi Luceafărul–Fugyivásárhelyi SK;
Tordai Aranyos–Galdai Industria;
Dési Unirea–Székelyudvarhely;
Zsuki Unirea–Receai Comuna;
Zilahi FC szabadnapos.

 

Hatodik forduló (október 2–3.):

Kolozsvári Sănătatea–Zilahi FC;
Radnóti SK–Bălani Luceafărul;
Fugyivásárhelyi SK–Szászrégen;
Galdai Industria–Váradi Luceafărul;
Székelyudvarhely–Tordai Aranyos;
Receai Comuna–Dési Unirea;
Máramarossziget–Zsuki Unirea;
Csíkszereda szabadnapos.

 

Hetedik forduló (október 9–10.):

Csíkszereda–Kolozsvári Sănătatea;
Zilahi FC–Radnóti SK;
Bălani Luceafărul–Fugyivásárhelyi SK;
Szászrégen–Galdai Industria;
Váradi Luceafărul–Székelyudvarhely;
Tordai Aranyos–Receai Comuna;
Dési Unirea–Zsuki Unirea;
Máramarossziget szabadnapos.

 

Nyolcadik forduló (október 16–17.):

Radnóti SK–Csíkszereda;
Fugyivásárhelyi SK–Zilahi FC;
Galdai Industria–Bălani Luceafărul;
Székelyudvarhely–Szászrégen;
Receai Comuna–Váradi Luceafărul;
Zsuki Unirea–Tordai Aranyos;
Máramarossziget–Dési Unirea;
Kolozsvári Sănătatea szabadnapos.

 

Kilencedik forduló (október 23–24.):

Máramarossziget–Kolozsvári Sănătatea;
Csíkszereda–Fugyivásárhelyi SK;
Zilahi FC–Galdai Industria;
Bălani Luceafărul–Székelyudvarhely;
Szászrégen–Receai Comuna;
Váradi Luceafărul–Zsuki Unirea;
Tordai Aranyos–Dési Unirea;
Radnóti SK szabadnapos.

 

Tizedik forduló (október 30–31.):

Radnóti SK–Kolozsvári Sănătatea;
Galdai Industria–Csíkszereda;
Székelyudvarhely–Zilahi FC;
Receai Comuna–Bălani Luceafărul;
Zsuki Unirea–Szászrégen;
Dési Unirea–Váradi Luceafărul;
Tordai Aranyos–Máramarossziget;
Fugyivásárhelyi SK szabadnapos.

 

Tizenegyedik forduló (november 6–7.):

Máramarossziget–Radnóti SK;
Kolozsvári Sănătatea–Fugyivásárhelyi SK;
AFC Csíkszereda–Székelyudvarhely;
Zilahi FC–ASF Receai Comuna;
Bălani Luceafărul–Zsuki Unirea;
Szászrégen–Dési Unirea;
Váradi Luceafărul–Tordai Aranyos;
Galdai Industria szabadnapos.

 

Tizenkettedik forduló (november 13–14.):

Fugyivásárhelyi SK–Radnóti SK;
Galdai Industria–Kolozsvári Sănătatea;
ASF Receai Comuna–AFC Csíkszereda;
Zsuki Unirea–Zilahi FC;
Dési Unirea– Bălani Luceafărul;
Tordai Aranyos–Szászrégen;
Váradi Luceafărul–Máramarossziget;
Székelyudvarhely szabadnapos.

 

Tizenharmadik forduló (november 20–21.):

Máramarossziget–Fugyivásárhelyi SK;
Radnóti SK–Galdai Industria;
Kolozsvári Sănătatea–Székelyudvarhely;
AFC Csíkszereda–Zsuki Unirea;
Zilahi FC–Dési Unirea;
Bălani Luceafărul–Tordai Aranyos;
Szászrégen–Váradi Luceafărul;
ASF Receai Comuna szabadnapos.

 

Tizennegyedik forduló (november 27–28.):

Galdai Industria–Fugyivásárhelyi SK;
Székelyudvarhely–Radnóti SK;
ASF Receai Comuna–Kolozsvári Sănătatea;
Dési Unirea–AFC Csíkszereda;
Tordai Aranyos–Zilahi FC;
Váradi Luceafărul– Bălani Luceafărul;
Szászrégen–Máramarossziget;
Zsuki Unirea szabadnapos.

 

Tizenötödik forduló (december 2–3.):

Máramarossziget–Galdai Industria;
Fugyivásárhelyi SK–Székelyudvarhely;
Radnóti SK–ASF Receai Comuna;
Kolozsvári Sănătatea–Zsuki Unirea;
AFC Csíkszereda–Tordai Aranyos;
Zilahi FC–Váradi Luceafărul;
Bălani Luceafărul–Szászrégen;
A Dési Unirea szabadnapos.